Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
ASTM 304 roestvrij staal gelaste ronde buisdikte 0,5 - 20 mm
| Materiaal: | 304/304L |
|---|---|
| Type: | gelast |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
201 304 roestvrij staal SS metalen band met ASTM GB-standaard 8K
| Dikte: | 0.1-3mm, of op maat |
|---|---|
| Tolerantie: | Dikte: +/-0,02 mm, breedte: +/-1 mm |
| breedte: | 10-800 mm, of op maat |
Silk SS 304 Plaat GB van het Blad2b de BEDELAARS Geborstelde Roestvrije staal
| Rang: | 304 |
|---|---|
| Norm: | GB |
| Dikte: | ≤4mm |
Hoge prestaties 304 304L roestvrij staal band met BA oppervlak DIN standaard
| Tolerantie: | Dikte: +/-0,02 mm, breedte: +/-1 mm |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B, BEDELAARS, 8K, HL, No.4, Enz. |
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
Aanpasbaar 304 304L roestvrij staal metalen bandrand Slit Edge 10-800mm
| kant: | Spleetrand, Molenrand |
|---|---|
| breedte: | 10-800 mm, of op maat |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
De spiegel beëindigt SS Blad 304 het Roestvrije staalplaat van ASTM A240 316L
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304, 316 |
|---|---|
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Norm: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
1mm Dik 304L 304 van de het Voedselrang 8K van de Roestvrij staalplaat het Roestvrije staalblad
| Lengte: | volgens klantenverzoek |
|---|---|
| Breedte: | 300mm2000mm |
| Dikte: | 0.2mm~200mm |
Blad van de het Roestvrije staalrol van 304l 304 eindigt het Koudgewalste in Voorraadspiegel
| Rang: | 304 |
|---|---|
| Lengte: | 2000mm, 2440mm, 3000mm, 5800mm, 6000mm of Klantenverzoek |
| Breedte: | 1000mm, 1219mm, 1500mm of Klantenverzoek |
8K 304 300-serie naadloze buizen van roestvrij staal voor drainagebewatering
| Muurdikte: | 1-40 mm of op maat |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoekige ronde, Vierkant |
| Buitendeursdiameter: | 6530mm of aangepast |
Van de het Roestvrije staalplaat AISI 304 van ASME AS240 316 het Bladmetaal
| Productnaam: | Roestvrij staalrol/Strook/Pijp |
|---|---|
| Punt: | Het Roestvrije staalplaat van ASTM 316 |
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 201.202.304 |

