Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
De BEDELAARS van de het Roestvrije staalplaat ASTM 2B van AISI 304 beëindigen 0.1200mm Dikte
| lengte: | 2500mm 6000mm om het even welke grootte |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| Dikte: | 0.1200mm |
201 304 Roestvrij staalplaat 0.25mm3.0mm SS316-Blad
| Rang: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Lengte: | 3/6/9/12 of Aangepast |
| breedte: | aangepast |
Het Roestvrije staal van AISI 5mm 304 310S om Rod Bar Cold Bending voor Bouwmateriaal
| Naam: | 5mm roestvrij staal ronde bar |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Vorm: | Ronde |
De Naadloze buis SCH 40 80 304 201 304 Buizen 6 van ASTM A312“ 8“ 12“
| Rang: | 200series 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.5mm--30mm als uw verzoek |
| Lengte: | Als Verzoek van de Klant |
4mm 20mm 304 Warmgewalste Roestvrij staal walste de Plaat/koud
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 200012000mm of douane |
De bouw van 304L-Roestvrij staalplaat walste 304 Roestvrij staalblad koud
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.01~200mm |
1.5mm Dik Koudgewalst Roestvrij staalblad 304 316 4x8-Bladmetaal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
Helder oppervlak roestvrij staal naadloze ronde buis sanitair 30 mm 304 corrosiebestendig
| Standaard: | AISI |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
| Type: | Naadloos/gelast |
0.111.0mm Koudgewalste Roestvrij staalrol 316L 304 voor Daktegels
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 9001000mm |
| Dikte: | 0.111.0MM |
Aangepaste Strook 201 2B van het Roestvrij staalmetaal beëindigt SS 304 Stroken
| Rang: | 200series 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 10-12000 mm of als vereiste |
| Breedte: | 10200mm of vanaf de eis van de cliënt |

