Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
316 316L 304L 304 Roestvrij staalplaat 0.3mm100mm Dikte
| Dikte: | 0.3100mm |
|---|---|
| Lengte: | 6/9/12M of aangepast |
| Breedte: | 10002500mm of aangepast |
2mm 304 het Blad van de Roestvrij staalplaat 300 Reeksen Oppervlakte Vlotte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.16.0mm |
| Width: | 60-2000mm |
2B Oppervlak warmgewalste 304 roestvrijstalen spoel 300-serie 5 mm
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 304/304L |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM |
Warmgewalst 304/304L roestvast staalplaat Corrosieweerstand Industrieel 3 mm dik
| Rang: | 304/304L |
|---|---|
| Norm: | GB/ASTM |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
AISI-Roestvrij staal Ronde Bar 316 304 301 303 310 321 409 430
| Productnaam: | Ronde Bar SS 304 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, JIS, EN |
2mm 4mm 304 Roestvrij staalplaat ASTM Inoxidable 10mm3500mm Breedte
| breedte: | 10mm3500mm |
|---|---|
| Dikte: | 2.5mm200mm |
| Tolerantie: | ±1% |
Bouw 304 Roestvrij staalplaat 3mm Dikke ASTM DIN GB JIS ENGELSE AISI
| norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Dikte: | 0,3-120 mm |
| Lengte: | 16m of zonodig |
Hete Rolling 304 Dikte 1100mm 1219mm van de Roestvrij staalplaat
| Materiaal: | 304 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
Van het de Plaatvoedsel van het decoratiejis 304 Roestvrije staal de Weerstand van de de Rangcorrosie
| Rang: | 300 reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.416mm |
| Breedte: | 100mm2500mm of als verzoek |
De aangepaste Plaat van het het Roestvrije staalblad 2B SS 304 van ASTM 201
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | zoals u vraagt |
| Breedte: | 1001250mm |

