Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
Douane SS 304 lichtjes Geoli?de Rollen van het Rol de Eerste Warmgewalste Staal
| Naam: | SS 304 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Dikte: | 3-20 mm of Aangepast |
| Lengte: | als eisen van de klant. |
De naadloze buis van het de bouwdecoratieroestvrije staal met Heldere 0.1100mm Dikke 304
| Cijfer: | 304/304L |
|---|---|
| Standaard: | GB/JIS |
| Dikte: | 0.150mm |
Warmgewalst 304 roestvrij staal naadloze ronde buis 5-15 mm wanddikte
| Materiaal: | 304/304L |
|---|---|
| Standaard: | GB/JIS |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, china |
1000 - 2000 mm roestvrij staal spoel 304L 304 standaard pakket 8K oppervlak
| Rand: | Spleetrand/molenrand |
|---|---|
| Oorsprong: | CHINA |
| Breedte: | 10002000mm of aangepast |
ASTM-Strook 304 316 0.03mm 0.05mm van het Precisieroestvrije staal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 500mm, 800mm, 1m, 1.2m, 1.5m, 2m, of zonodig |
4 mm - 25 mm 304 roestvrijstalen plaat 1000 mm - 2000 mm uitstekende sterkte
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
|---|---|
| Thickness: | 4mm-25mm |
| Yield Strength: | 205 |
6m 304 roestvrijstalen plaat koudgewalst 0,2 mm - 100 mm
| Length: | 1-6m Or As Required |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01 |
| Form: | Plate |
2D 2B 6K 8K 304 roestvrij staalplaat 4 mm - 25 mm dikte
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Elongation: | 40% |
| Hardness: | 180-210 |
ASTM JIS 304 roestvrijstalen plaat 4 mm Goede mechanische eigenschappen 2500 mm
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
8K Surface 304 roestvrijstalen plaat 1000 mm Uitstekende mechanische eigenschappen
| Application: | Decoration, Construction, Medical Equipment, Etc |
|---|---|
| Surface: | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, Etc |
| Hardness: | 180-210 |

