Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
Voedselrang 304 304L-Roestvrij staalplaat 0,1 - 3mm Koudgewalst 2000mm
| Yield Strength: | 205 |
|---|---|
| Tensile Strength: | 515-1035 |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
Bright BA Surface 304 roestvrijstalen plaat 100 mm dik warmgewalst
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Rang: | 300 reeksen |
| Norm: | ASTM |
Glad oppervlak 304 roestvrijstalen plaat koudgewalst 2 mm dik 1500 mm
| Materiaal: | 304l |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong: | Jiangsu, China |
| Merknaam: | SEN YI LU |
Heldere roestvrijstalen naadloze buis van voedingskwaliteit 1-100 mm dik 304 / 304L
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Standaard: | GB/ASTM |
ASTM AISI 304 Roestvrij staalplaat 4mm25mm Dikte voor Muurdecoratie
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000mm2000mm |
Silk 300 Reeks AISI 304 Blad 0.156mm van de Roestvrij staalrol Dikte
| Rang: | 300-serie |
|---|---|
| Dikte: | 0.156mm |
| Breedte: | 242000mm |
JIS-BEDELAARS 304 316L-Roestvrij staalplaat 2000mm Breedte
| Breedte: | 100 mm - 2000 mm |
|---|---|
| Lengte: | 1500 mm - 6000 mm |
| Thinckness: | 1 mm - 10 mm |
Warmgewalste 409 316L-Roestvrij staalrol 304 SS Bladrol
| Breedte: | 10mm2000mm |
|---|---|
| Dikte: | 316mm |
| Tolerantie: | ±1% |
De BEDELAARS2b 8K Spiegel poetste Roestvrij staalstrook 301 304 310 316 316L 410 420 430 440C op
| Rang: | 300 Series/400-reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 10600mm |
| Dikte: | koudgewalste 0.34mm; warmgewalste 316mm |
304 SS decoratieve platen ASTM 10 mm roestvrijstalen plaat
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Rang: | 300 reeksen |
| Norm: | GB |

