Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
304 warmgewalste Roestvrij staalrol 4mm dik Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staalrollen
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Type: | Staalrol, |
| Lengte: | 100-12000 mm of als vereiste |
De douane ASTM 304 Roestvrij staalrol 201 2B beëindigt SS 316 Rol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 3mm2500mm of zonodig |
| Lengte: | als eisen van de klant. |
AISI 201 304 de Naadloze/Gelaste Oppervlakte van de Roestvrij staalpijp 2B
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Type: | Pijp |
De decoratie laste 2 Duim 304 de Naadloze Buis van de Roestvrij staalpijp
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Buitendiameter: | 10.3 - 1219mm (1/8“ - 48“) |
Nikkel 410 Warmgewalste Roestvrij staalrollen 201 304 20mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Type: | Staalrol, |
| Lengte: | 100-12000 mm of als vereiste |
4 mm 8K 304 roestvrijstalen plaat met uitstekende corrosieweerstand
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
| Width: | 1000mm-2000mm |
Hoge sterkte 304 roestvrijstalen plaat 0,3 mm superieure corrosieweerstand
| Tolerance: | ±0.003 |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Yield Strength: | 205 |
Decoratie SS304 304 6K roestvrijstalen plaat Uitstekende hittebestendigheid 2000 mm
| Form: | Plate |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Width: | 1000mm-2000mm |
Food Grade 304 roestvrij staal medium dikke plaat 1500 mm warmgewalst corrosiebestendig
| Rang: | 304/304L |
|---|---|
| Merknaam: | Silk |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu |
Hoge sterkte 304 roestvrij stalen plaat sanitair 30 mm dik op maat bedrukt
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Rang: | 304 |
| Norm: | GB/ASTM/JIS |

