Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
304 316L-Roestvrij staalnaadloze buis 6mm630mm OD Douanegrootte
| Rang: | 304 316 316L |
|---|---|
| Buitendiameter: | 6mm~630mm |
| Dikte: | 0.05mm100mm |
BEDELAARS Koudgewalste Roestvrij staalrol 304 Glanzende Oppervlakte voor Decoratie
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 10002000mm |
| Dikte: | 0.1-3 mm of als vereiste |
Van het het Roestvrije staalblad van Silk 304 de Oppervlakte van het het Metaalbroodje NO.1 NO.3 NO.4
| Type: | De plaat/de rol van het roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang:: | 304 |
| Breedte: | 600~2500mm of de eis van de klant |
Naadloze SS Pijp 201 van ASTM JIS 304 Roestvrij staal Gelaste Buizen
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 6m 9m 12m OF anderen |
304 roestvrij staal Stevige Ronde Bar 1mm 3mm1.5mm 2.5mm 5mm 20mm 30mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Type: | Ronde |
| Diameter: | 2mm550mm |
304 de Strookrol 0.15mm3.0mm van het roestvrij staalmetaal Dikte
| Rang: | 304 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0,15 mm-3,0 mm |
Voedselrang 304 304L-Roestvrij staalnaadloze buis 6mm - 630mm OD
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Buitendiameter: | 6mm~630mm |
Rol 201 304 304L 316 316L 410 410s 430 van het spiegelroestvrije staal voor Bouwmateriaal
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 400 reeksen, enz., roestvrij staal |
|---|---|
| Breedte: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,10002000mm, 10250mm, 4.6680,3mm2000mm of zonodig |
| Toepassing: | Bouw, enz., decoratief, industrieel, keukenmateriaal |
Silk 304 Eerste Koudgewalste Staalrollen 0.3mm3mm Dikte 2B eindigt
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm3mm |
| Breedte: | 600mm2000mm of als douane |
2.5mm 1.0mm 1.2mm Koudgewalste Roestvrij staalrol 201 304 304l 202
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | als klantenverzoek |
| Breedte: | 10002000mm |

