Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
Silk 6mm 201 304 het Broodje 2B van de Roestvrij staalrol beëindigt Corrosieweerstand
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm16mm |
| Breedte: | 502000mm |
4mm 6mm 304 het Roestvrij staalblad walste 0.3mm30mm Dikte koud
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
ASME 304 316 Roestvrij staal Ronde Bar Warmgewalste 6mm300mm OD
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 16m of zonodig |
| Diameter: | 6mm300mm |
201 304 Metaal van het Roestvrij staalblad 5mm de Oppervlakte van NO.1 NO.2 NO.3 NO.4
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.25mm180mm |
304 spiegel Opgepoetste ENGELSE Naadloze het Roestvrije staalbuis van de Roestvrij staalpijp DIN
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 1mm60mm of aangepast |
316 304 Gelaste Pijp 6mm - 630mm Opgepoetste Roestvrij staalpijp
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Buitendiameter: | 6mm~630mm |
Van de de Roestvrij staalplaat van BA Gladde de Corrosieweerstand 100mm Koudgewalst 304
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Norm: | GB/ASTM/JIS |
| Rang: | 304 |
Spiegel Opgepoetste Roestvrij staalnaadloze buis 304 0.4mm - 30mm Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Buitendiameter: | 6mm~630mm |
| Dikte: | 0.4mm~30mm |
Silk 304 de BEDELAARS 2B No.1 No.4 8k van de Roestvrij staalnaadloze buis eindigt om Staalbuis
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm12mm |
| Lengte: | 6m of als eis van de klant |
0.222.98mm 304 316 201 de Voorraad 2B van de Roestvrij staalrol eindigen
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | Maximum 1254mm |
| Lengte: | als eisen van de klant. |

