Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
Heldere Oppervlakte 304 Dikte 2mm van de Roestvrij staalplaat maakt 1000mm glad
| Rang: | 300-serie |
|---|---|
| Merknaam: | Silk |
| Tolerantie: | ±1% |
Roestvrij staal gelaste buis met hoge weerstand aangepast 20 mm 304 Food Grade
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Type: | gelast |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
Aangepaste Lassende Warmgewalste Roestvrij staalrol 304 304l 0.5mm
| Breedte: | 1002000m of zonodig |
|---|---|
| Dikte: | 0.5200mm of zonodig |
| Tolerantie: | ±1% |
4mm 6mm 8mm 10mm Dikke Roestvrij staalplaat 304 316 SS310 Plaat
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm of zonodig |
| Breedte: | 10002000mm |
320mm Gelaste Naadloze buis 201 304 de Pijp van het Roestvrij staalmetaal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Buitendiameter: | 6mm~630mm |
Warmgewalste 304 roestvrijstalen naadloze vierkante buis dik 1-6 mm voor industrieel gebruik
| Materiaal: | 304/304L |
|---|---|
| Standaard: | AISI, ASTM, GB |
| Tolerantie: | ±1% |
304/304L roestvrij staal naadloze ronde buis 1-6 mm wanddikte
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | NL |
| Merknaam: | Silk |
Rol 304 van het lassen316l Koudgewalste Roestvrije staal voor Daktegels 1000mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 9001000mm |
| Dikte: | 0.111.0mm |
2b bedelaars 316 Roestvrij staalplaat walsten 304 304L 321 316 316L 309S 310S 2500mm koud
| Naam: | Aisi 316 Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 100mm2500mm, 10002000mm of als vereiste |
| Lengte: | 1000mm12000mm, 10006000mm of als vereiste |
De BEDELAARS weerspiegelen Warmgewalste Roestvrij staalrol 201 J1 J2 304 316 409 410S 420 430 50mm
| naam: | ss 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Dikte: | 3-20 mm of Aangepast |
| Lengte: | als eisen van de klant. |

