Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
Elastische ASTM 304 Roestvrij staalplaat 2B beëindigt Blad voor Bouw
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Tolerantie: | ±1% |
8 mm dik 304 roestvrij staalplaat Hoge sterkte technische warmgewalste riem verkocht
| Staalkwaliteit: | 304/304L |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
| Toepassing: | Techniekdecoratie, enz. |
304 2B-Aangepaste de Plaataisi ASTM Lengte van het Roestvrij staalblad
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 201.202.304 |
|---|---|
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Norm: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
700mm2000mm eindigt Corrosiebestendige Staalplaat 304 Roestvrij staal 2B
| Lengte: | 6/9/12m |
|---|---|
| breedte: | 700mm2000mm |
| dikte: | 2mm50mm, 3.0mm200mm |
50mm Roestvrij staalbar 304 201 2B eindigt voor de Industrie
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 20mm400mm |
1.0mm de Dikke Halve hard 304 Voorraad NO.1 NO.3 NO.4 van de Roestvrij staalrol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | als eisen van de klant. |
| Breedte: | 3mm2000mm of zonodig |
430 316 304 eindigt Warmgewalst Roestvrij staal Rol Opgepoetste 2B
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 10002000mm of aangepast |
| Dikte: | 0.250mm |
Koudgewalste Super Duplexroestvrij staalplaat 304 316 316L
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Plaat |
| Dikte: | Koudgewalst: 0.33.0mm; Warmgewalst: 3.0120mm |
Beëindigt de J1j2 Koudgewalste 8k Spiegel SS 304 2B het Metaal van het Roestvrij staalblad 4x8
| Naam: | ss 304 de bladspiegel eindigt |
|---|---|
| Rang: | 200 Reeksen |
| Techniek: | Koudgewalst |
201 304 Roestvrij staalplaat 0.25mm3.0mm SS316-Blad
| Rang: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Lengte: | 3/6/9/12 of Aangepast |
| breedte: | aangepast |

