Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
904L 2205 2507 201 Koudgewalste Roestvrij staalplaat 100mm en Spiegel
| Dikte: | 0,3 mm-100 mm |
|---|---|
| Breedte: | 300mm2000mm |
| Tolerantie: | ±1% |
Hoge Corrosieweerstand 316 Roestvrij staalplaat 0,1 - 200mm Dikte 2000mm
| Thickness: | 0.1-100mm |
|---|---|
| Width: | 3-2000mm |
| Length: | 1-6m Or As Required |
TISCO 2205 316 Roestvrij staalplaat 3mm voor Enz. Lengte 1 - 6m of zoals vereist
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Material: | 316 Stainless Steel |
| Width: | 3-2000mm |
Ruimtevaartgebruik 316 SS-plaat 3 - 2000 mm breedte 1 - 6 m lengte
| Width: | 3-2000mm |
|---|---|
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
ASTM Koudgewalste Roestvrij staalrol 324 316 voor Keukenmateriaal
| Breedte: | 50mm2000mm |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm16mm |
| Tolerantie: | ±1% |
Industriële 201 Roestvrij staalplaat 6mm 2mm 10mm Dikte
| Naam: | 10mm roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 2002000mm |
| Dikte: | 0.3mm10mm |
3mm Opgepoetste Roestvrij staal Ronde Bar Rod For Hardware
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Modelnummer: | Roestvrij staal om Staaf |
| Lengte: | 3000mm12000mm, of vanaf vereisten |
De decoratieve Strook DC01 DC02 DC03 DC04 DC05 van het Roestvrij staalmetaal
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 10600mm |
| Lengte: | Als uw vereiste |
AISI Roestvrij staalnaadloze buis 420 430 SS 410 Naadloze Buizen
| Rang: | 400Series |
|---|---|
| Dikte: | 0.4 - 30mm |
| OD: | 6 - 600mm |
AISI 201 de Naadloze Ronde Buis van de Roestvrij staalnaadloze buis 2B
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | ≤12000mm of vanaf klantenverzoek |
| Dikte: | 0.05mm20mm |

