Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
SS304/316L-de Platen van het Roestvrij staalmetaal 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 2mm SS Blad8k HL
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
HL Koudgewalste Staalrol 10006000mm Lengte met Oppervlaktebehandeling
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B, BEDELAARS, 8K, HL, No.4, Enz. |
| Rand: | Spleetrand/molenrand |
0.1 - 3 mm CR gewalste roestvrijstalen spoel 1000 - 6000 mm aangepaste lengte
| De oppervlakte eindigt: | 2B, BEDELAARS, 8K, HL, No.4, Enz. |
|---|---|
| Breedte: | 10002000mm of aangepast |
| Dikte: | 0.13mm of aangepast |
Op maat gemaakte roestvrijstalen warmgewalste spoel 3 - 12 mm 1000 mm
| Dikte: | 0.33.0mm of aangepast |
|---|---|
| Breedte: | 10001550mm of Aangepast |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
5mm - 15mm Warmgewalste Roestvrij staalrol 1550mm Gescheurde Rand 3-5MT
| Verwerkingsprocédé: | Warmgewalst |
|---|---|
| Dikte: | 0.33.0mm of aangepast |
| Lengte: | 10006000mm of Aangepast |
BA 2B 304L roestvrij staal spoel 1000-2000mm Breedte Lengte Aanpasbaar
| Oppervlaktebehandeling: | Koudgewalst |
|---|---|
| Lange: | 1000-6000 mm, of op maat |
| Dikte: | 0.1-3mm, of op maat |
Ronde S31603 roestvrijstalen buis S30403 Wanddikte 1 - 40 mm GB standaard
| Lange: | 1000-5800 mm of op maat |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, BA, 8K, HL, Etc. |
| Buitendeursdiameter: | 6530mm of aangepast |
2B roestvrij staal naadloze pijpleiding Buitendeurs 6-530 mm of op maat
| Buitendeursdiameter: | 6530mm of aangepast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, BA, 8K, HL, Etc. |
| Standaard: | ASTM, AISI, JIS, GB, Enz. |
SS 304L naadloos stalen drainagepijp Irrigatiewanddikte 1 - 40 mm
| Buitendeursdiameter: | 6530mm of aangepast |
|---|---|
| Muurdikte: | 1-40 mm of op maat |
| Lange: | 1000-5800 mm of op maat |
BA oppervlakte roestvrij staal naadloos SS-buis 1000 - 5800mm 316L
| Lange: | 1000-5800 mm of op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Drainage irrigatie, petrochemische industrie, enz. |
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, BA, 8K, HL, Etc. |

