Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
Corrosiebestendigheid Roestvrijstalen vierkante buis Sterk glad oppervlak 6 mm warmgewalst
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Type: | Pijp |
| Tolerantie: | ±1% |
Rechte heldere roestvrijstalen warmgewalste ronde buis gegloeid 1/8 "1/4" "1/2" dik 316
| Cijfer: | 316/316L |
|---|---|
| Type: | Ronde pijp |
| Sollicitatie: | techniek/waterleidingsysteem |
Zwakke magnetische 316 roestvrijstalen plaat 3 mm 4 mm 6 mm warmgewalst medium
| Cijfer: | 316 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Vlotte Oppervlakte 316 Roestvrij staalplaat Plaat Met hoge weerstand 6mm 8mm Warmgewalst
| Staalkwaliteit: | 316 |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM ASME EN |
| Kleur: | Standaard RAL-kleur |
Silk Hoge sterkte 316 roestvrij stalen plaat corrosieweerstand 4 mm
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
|---|---|
| Standaard: | JIS,AiSi,ASTM,GB,DIN,EN |
| Cijfer: | 300-serie |
Zilver Gladde 316 Roestvrij Stalen Plaat Corrosie Weerstand 0.3mm Koudgewalst
| Cijfer: | 316/316L |
|---|---|
| Type: | Bord |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB |
omcirkelt Roestvrij staal 1050 430 201 in drievoud om Plaat 8mm voor Cookware
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Lengte: | 16m of zonodig |
| Dikte: | 4mm8mm |
JIS-Blad 201 Roestvrij staalplaat 200mm Spiegel die 2500mm oppoetsen
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Dikte: | 3200mm |
| Lengte: | 600012000mm |
201 eindigt 316l Koudgewalste Roestvrij staalrol 2000mm 8K-Oppervlakte
| Norm: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
|---|---|
| pakket: | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
| Rand: | Spleetrand/molenrand |
300 400 serie koudgewalste roestvrijstalen spoel 3 mm aangepast CR
| Norm: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
|---|---|
| Rand: | Spleetrand/molenrand |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

