Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
ASTM-standaard naadloos buisje van roestvrij staal 8K S30409 S30408 530mm
| Buitendeursdiameter: | 6530mm of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Vorm: | Rechthoekige ronde, Vierkant |
ASTM 2B naadloos buisstuk van roestvrij staal Vierkante diameter 0,5 mm -40 mm 530 mm
| Vorm: | Rechthoekige ronde, Vierkant |
|---|---|
| Lange: | 1000-5800 mm of op maat |
| Standaard: | ASTM, AISI, JIS, GB, Enz. |
van de het Roestvrije staalplaat van 304L 316 316L 316Ti 321 het BladHittebestendigheid
| Rang: | 300 reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 2438mm of aangepast |
| Breedte: | 1219mm of aangepast |
Het AISI Koudgewalste Haarscheurtje van de Rol2b BEDELAARS van 316L SS beëindigt Roestvrij staalrol
| Rang: | 316 |
|---|---|
| Breedte: | 3mm2500mm of zonodig |
| Dikte: | 0.03mm3mm of zonodig |
Van het de Grootte Warmgewalste Roestvrije staal van Silk Standaardrol 316/316L voor Bouw
| Rang: | 316 |
|---|---|
| Norm: | A240M, EN10088-2, JIS, GB3280 |
| Dikte: | 3-20 mm of Aangepast |
Warmgewalste 316 roestvrij stalen plaat glad oppervlak corrosieweerstand 0,3 mm
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
| Merknaam: | Silk |
309S 430 201 Roestvrij staalplaat 1250mm Warmgewalst Lassen
| Lengte: | 16m of zonodig |
|---|---|
| Breedte: | 6001250mm |
| Dikte: | 0.1-20 mm of als vereiste |
Het Roestvrije staalblad van AISI 4x8 5x10 0.5 Mm 0.8mm 1.0mm 1.2mm 1.5mm 2mm 3mm
| Dikte: | 0.3mm4mm |
|---|---|
| Breedte: | 600mm2000mm |
| Lengte: | Als Klantenvereiste |
409 430 410 Strook van de Roestvrij staalrol/de Blad2b Oppervlakte eindigt
| Rang: | 400Series |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm~1524mm |
| Dikte: | 0.3mm--12.0mm |
De Spiegel van nr 8 beëindigt Roestvrij staalblad 2mm dik 1mm Staalplaat ASTM
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 16m of zonodig |
| Breedte: | 6001250mm |

