Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
Koudgewalste 321 Roestvrij staalrol 0.3mm 0.5mm SS 430 Rol
| Rang: | 300 Series/400-reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.33mm, 0.15mm |
| Lengte: | 10006000mm of aangepast |
Aangepast SS Bladbroodje 316 409 410 420 430 2B-Roestvrij staalrol
| Rang: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.18100mm |
| Breedte: | 10~2500mm |
Rol 0.13mm van het 200 Reeksenastm Koudgewalste Roestvrije staal het Broodje van het Bladmetaal
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.13mm |
| Lengte: | als eisen van de klant. |
AISI koudgewalste roestvrijstalen spoel 10 mm-600 mm 201 Verkoop tegen lage prijzen
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Lengte: | als eisen van de klant. |
| Breedte: | 10mm600mm |
430 2B-het Roestvrije staal rolt Bladen 1/2“ 100mm2500mm voor de Bouw
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 100mm2500mm of als verzoek |
| Dikte: | 0.15100mm of zonodig |
ISO 316L 316 Roestvrij staalplaat 5mm dik 8mm dik Dikke 10mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 12202500mm |
| Dikte: | 3-20 mm of Aangepast |
Warmgewalste 201 Roestvrij staalplaat 1mm 2mm 3mm Met hoge weerstand
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
2B de BEDELAARS beëindigden Magnetisch Roestvrij staalblad 430 SS Plaat 0.1mm200mm
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1001500mm |
SS321 pijp 316 310S-Roestvrij staal om Buis voor Decoratie wordt gelast die
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Type: | Gelast, Naadloos |
310 316 321 Roestvrij staal Ronde Bar 6mm 4mm 3mm 2mm Metaalstaaf
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Naam: | 2mm Roestvrij staal Ronde Bar |
| Diameter: | 0.5500mm |

