Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
100 mm AISI 316 roestvrijstalen plaat warmgewalst 20 mm spiegelafwerking
| Cijfer: | 300 serie |
|---|---|
| Standaard: | GB/ASTM/JIS |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
316 roestvrij staal naadloze ronde buis op maat warmgewalste 1/4 '' wanddikte
| Staalkwaliteit: | 316 |
|---|---|
| Type: | Ronde buis |
| Standaard: | ASTM/JIS |
Warmgewalst 316 roestvrijstalen plaat glad oppervlak 3 mm apparatuur
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Silk |
Op maat gemaakte 316L roestvrijstalen plaat corrosieweerstand 20 mm
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Cijfer: | 300-serie |
Corrosiebestendige 316 roestvrijstalen plaat 6 m voor ruimtevaart
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-200mm |
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
0.3mm-120mm Gepolijst 201 roestvrijstalen plaat 1000mm-6000mm Voor het maken van tanks
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, enz. |
|---|---|
| Pakket: | Standaard de uitvoer zeewaardig pakket, of zonodig. |
| Dikte: | 0.3mm-120mm of op maat |
Het koude/Warmgewalste Staalplaatmetaal 2B beëindigt Roestvrij staal 316 Plaat
| Rang: | 300/400 Reeks |
|---|---|
| Breedte: | 10002500mm of aangepast |
| Dikte: | 0.3200mm of aangepast |
De BEDELAARS 2B beëindigen 201 Roestvrij staalplaat de Dikte van 0,5 Mm 0.8mm 1,0 1.2mm
| Dikte: | 0.3mm100mm |
|---|---|
| Breedte: | 300mm2000mm |
| Tolerantie: | ±1% |
316L het Haarscheurtje van het roestvrij staalblad beëindigt 1mm 2mm 4mm Vlotte Oppervlakte
| Breedte: | 100 mm - 2000 mm |
|---|---|
| Lengte: | 1500 mm - 6000 mm |
| Dunheid: | 1 mm - 10 mm |
SS304 201 Warmgewalst Roestvrij staalrol en Blad 3mm20mm Dikte
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 100mm2500mm of als verzoek |
| Lengte: | als eisen van de klant. |

