Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
Warmgewalste Koudgewalste Rol 201 ISO 9001 van de Roestvrij staalstrook
| Rang: | 201 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.1-20 mm of als vereiste |
Koudgewalst Opgepoetst Metaal van het Roestvrij staalblad 316 316l 15mm Dikke 20mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.15mm18mm |
316L 316 Roestvrij staalplaat 0.1mm200mm Dikte voor Muurcomité
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.1200mm |
Decoratief Dik het Roestvrije staalblad 201 van 0,5 mm Koudgewalste Warmgewalst
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0,2 mm-600 mm |
316 Roestvrij staalpijp Industriële ASTM A312 die om Staalbuis wordt gelast
| Rang: | 316 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.1200mm |
Silk Warmgewalste AISI ASTM 4150mm Roestvrij staalpijp 316 316L
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Buitendiameter: | 6mm2500mm (3/8“ - 100“) |
15mm SS201 de Roestvrij staalnaadloze buis 12 Duim2b tweede BEDELAARS 2BA eindigt
| Naam: | de pijp van het 12 duimroestvrije staal |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Rang: | 300 Reeksen |
Flexibele Naadloze SS Buizenlas de Pijp van het 5 duimroestvrije staal van 310S 316
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Buitendiameter: | 15mm100mm |
Koudgewalst 316 roestvrij staalplaat glad 2B oppervlak 20 mm
| Cijfer: | 316 |
|---|---|
| Standaard: | GB/JIS |
| Dikte: | 0,1-3 mm |
Oppervlak glad 316 roestvrijstalen plaatdikte 2 mm koudgewalst
| Materiaal: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | GB/JIS/ASTM |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, china |

