Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
Zilver Gladde 316 Roestvrij Stalen Plaat Corrosie Weerstand 0.3mm Koudgewalst
| Cijfer: | 316/316L |
|---|---|
| Type: | Bord |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Zwakke magnetische 316 roestvrijstalen plaat 3 mm 4 mm 6 mm warmgewalst medium
| Cijfer: | 316 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Silk Hoge sterkte 316 roestvrij stalen plaat corrosieweerstand 4 mm
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
|---|---|
| Standaard: | JIS,AiSi,ASTM,GB,DIN,EN |
| Cijfer: | 300-serie |
304 SS decoratieve platen ASTM 10 mm roestvrijstalen plaat
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Rang: | 300 reeksen |
| Norm: | GB |
0.3mm-120mm Gepolijst 201 roestvrijstalen plaat 1000mm-6000mm Voor het maken van tanks
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, enz. |
|---|---|
| Pakket: | Standaard de uitvoer zeewaardig pakket, of zonodig. |
| Dikte: | 0.3mm-120mm of op maat |
Silk 300 Reeks AISI 304 Blad 0.156mm van de Roestvrij staalrol Dikte
| Rang: | 300-serie |
|---|---|
| Dikte: | 0.156mm |
| Breedte: | 242000mm |
JIS-BEDELAARS 304 316L-Roestvrij staalplaat 2000mm Breedte
| Breedte: | 100 mm - 2000 mm |
|---|---|
| Lengte: | 1500 mm - 6000 mm |
| Thinckness: | 1 mm - 10 mm |
10Mm 316 Roestvrij staalplaat 304 Aangepaste 8k
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Breedte: | 1001500mm |
| Dikte: | 0,1 mm-200 mm |
Legeringsbedelaars 304 Platen van het Roestvrij staalblad 5mm 10mm 240 304 316l voor Container
| Dikte: | 0,3 mm-100 mm |
|---|---|
| Breedte: | 300mm2000mm |
| Tolerantie: | ±1% |
Van het het roestvrije staal koude en warmgewalste staal van de fabrieks directe kwaliteit plaat 201 304 het roestvrije staalplaat van 316L 310
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Tolerantie: | ±1% |
| Dikte: | 0.13mm |

