Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
2B Oppervlak warmgewalste 304 roestvrijstalen spoel 300-serie 5 mm
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 304/304L |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM |
304 316 het Roestvrije staalplaat van 316L 201 2507 S31803 200mm BEDELAARS van ASTM 2205 het Oppoetsen
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 201.202.304 |
|---|---|
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Norm: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
Koudgewalste 201 Roestvrij staalplaat 2B 3100mm voor Decoratie
| Dikte: | 0.33mm, 3100mm |
|---|---|
| Breedte: | 1002000mm of vanaf vereiste klant |
| Lengte: | 10006000mm of vanaf vereiste klant |
1.0mm de Dikke Halve hard 304 Voorraad NO.1 NO.3 NO.4 van de Roestvrij staalrol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | als eisen van de klant. |
| Breedte: | 3mm2000mm of zonodig |
Sanitaire kwaliteit 304L roestvrijstalen plaat 0,2 mm koudgewalst met hoge weerstand
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
| Dikte: | 0.23MM |
Aisi Astm 201 Blad 304 316 van de Roestvrij staalplaat walste 1mm 2mm 3mm koud
| Naam: | 10mm Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 2002000mm |
| Dikte: | 0.3mm10mm |
304 de Strookrol 0.15mm3.0mm van het roestvrij staalmetaal Dikte
| Rang: | 304 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0,15 mm-3,0 mm |
ASTM 316 Middelgrote Dikke Koudgewalste Warmgewalst van de Roestvrij staalplaat
| Rang: | 316 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, |
| Lengte: | 16m of zonodig |
Silk 6mm 201 304 het Broodje 2B van de Roestvrij staalrol beëindigt Corrosieweerstand
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm16mm |
| Breedte: | 502000mm |
8 mm dik 304 roestvrij staalplaat Hoge sterkte technische warmgewalste riem verkocht
| Staalkwaliteit: | 304/304L |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
| Toepassing: | Techniekdecoratie, enz. |

