Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
Corrosiebestendige 316 roestvrijstalen plaat 6 m voor ruimtevaart
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-200mm |
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
ENGELSE Dunne het Roestvrije staalplaat 0.1mm3mm van GB SS 201 Rol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 10002000mm |
| Dikte: | 0.1mm--3mm |
Naadloze SS Pijp 201 van ASTM JIS 304 Roestvrij staal Gelaste Buizen
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 6m 9m 12m OF anderen |
De decoratie laste 2 Duim 304 de Naadloze Buis van de Roestvrij staalpijp
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Buitendiameter: | 10.3 - 1219mm (1/8“ - 48“) |
De douane ASTM 304 Roestvrij staalrol 201 2B beëindigt SS 316 Rol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 3mm2500mm of zonodig |
| Lengte: | als eisen van de klant. |
Van 316 walste het Blad het Roestvrije staalplaten van SUS 304 80mm koud
| Productnaam: | 10mm Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304.316 |
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
304 roestvrij staal Stevige Ronde Bar 1mm 3mm1.5mm 2.5mm 5mm 20mm 30mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Type: | Ronde |
| Diameter: | 2mm550mm |
Silk 304 de BEDELAARS 2B No.1 No.4 8k van de Roestvrij staalnaadloze buis eindigt om Staalbuis
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm12mm |
| Lengte: | 6m of als eis van de klant |
Industriële 201 Roestvrij staalplaat 6mm 2mm 10mm Dikte
| Naam: | 10mm roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 2002000mm |
| Dikte: | 0.3mm10mm |
Silk SS 304 Plaat GB van het Blad2b de BEDELAARS Geborstelde Roestvrije staal
| Rang: | 304 |
|---|---|
| Norm: | GB |
| Dikte: | ≤4mm |

