Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
Douane SS 304 lichtjes Geoli?de Rollen van het Rol de Eerste Warmgewalste Staal
| Naam: | SS 304 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Dikte: | 3-20 mm of Aangepast |
| Lengte: | als eisen van de klant. |
Ruimtevaartgebruik 316 SS-plaat 3 - 2000 mm breedte 1 - 6 m lengte
| Width: | 3-2000mm |
|---|---|
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
Opgepoetste Ronde Bar 10mm van 310S SS316l 16mm 18mm 20mm 25mm Diameter
| Naam: | 316L roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Silk 304 Eerste Koudgewalste Staalrollen 0.3mm3mm Dikte 2B eindigt
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm3mm |
| Breedte: | 600mm2000mm of als douane |
316l 410 316 Gelast Staalpijp Opgepoetst Naadloos Staal om Pijp
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Type: | Gelast |
HL Koudgewalste Staalrol 10006000mm Lengte met Oppervlaktebehandeling
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B, BEDELAARS, 8K, HL, No.4, Enz. |
| Rand: | Spleetrand/molenrand |
SS 304L naadloos stalen drainagepijp Irrigatiewanddikte 1 - 40 mm
| Buitendeursdiameter: | 6530mm of aangepast |
|---|---|
| Muurdikte: | 1-40 mm of op maat |
| Lange: | 1000-5800 mm of op maat |
BA oppervlak koudgewalste staal spoel GB-standaard 201 304 316 1000-2000 mm
| breedte: | 1000-2000 mm, of op maat |
|---|---|
| Pakket: | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
| Standaard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |

