Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
Aangepaste 316 roestvrijstalen plaat warmgewalst 3/4/6 mm dik 2000 mm
| Materiaal: | 304 |
|---|---|
| Standaard: | GB/ASTM |
| Dikte: | 3-100 mm of als verzoek van de klant |
Hoge Corrosieweerstand 316 Roestvrij staalplaat 0,1 - 200mm Dikte 2000mm
| Thickness: | 0.1-100mm |
|---|---|
| Width: | 3-2000mm |
| Length: | 1-6m Or As Required |
TISCO 2205 316 Roestvrij staalplaat 3mm voor Enz. Lengte 1 - 6m of zoals vereist
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Material: | 316 Stainless Steel |
| Width: | 3-2000mm |
DIN-EN 316 Roestvrij staalplaat 0.3mm Onthard Anticorrosief
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304.316 |
|---|---|
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Norm: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
Silk 316L 316 Roestvrij staalplaat 10mm dik Goede Helderheid
| Productnaam: | 10mm Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304.316 |
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
2D 2B 6K 8K 304 roestvrij staalplaat 4 mm - 25 mm dikte
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Elongation: | 40% |
| Hardness: | 180-210 |
De bouw van 304L-Roestvrij staalplaat walste 304 Roestvrij staalblad koud
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.01~200mm |
4mm 6mm 8mm 10mm Dikke Roestvrij staalplaat 304 316 SS310 Plaat
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm of zonodig |
| Breedte: | 10002000mm |
4mm 6mm 304 het Roestvrij staalblad walste 0.3mm30mm Dikte koud
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
De koude dompelde 201 de Oppervlakte1500*2000 Regelmatige Grootte onder van de Roestvrij staalplaat 8k
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |

