Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
304 2B-Aangepaste de Plaataisi ASTM Lengte van het Roestvrij staalblad
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 201.202.304 |
|---|---|
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Norm: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
Het Roestvrije staal van AISI 5mm 304 310S om Rod Bar Cold Bending voor Bouwmateriaal
| Naam: | 5mm roestvrij staal ronde bar |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Vorm: | Ronde |
Koude/Warmgewalste Roestvrij staalbladen en Platen 500mm2000mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
1.5mm Dik Koudgewalst Roestvrij staalblad 304 316 4x8-Bladmetaal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
Beëindigt de J1j2 Koudgewalste 8k Spiegel SS 304 2B het Metaal van het Roestvrij staalblad 4x8
| Naam: | ss 304 de bladspiegel eindigt |
|---|---|
| Rang: | 200 Reeksen |
| Techniek: | Koudgewalst |
320mm Gelaste Naadloze buis 201 304 de Pijp van het Roestvrij staalmetaal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Buitendiameter: | 6mm~630mm |
Het koudgewalste 316 Metaal van het Roestvrij staalblad AISI ASTM 310 Spiegelafwerking 30mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
Blad van de het Roestvrije staalrol van 304l 304 eindigt het Koudgewalste in Voorraadspiegel
| Rang: | 304 |
|---|---|
| Lengte: | 2000mm, 2440mm, 3000mm, 5800mm, 6000mm of Klantenverzoek |
| Breedte: | 1000mm, 1219mm, 1500mm of Klantenverzoek |
Warmgewalst 304/304L roestvast staalplaat Corrosieweerstand Industrieel 3 mm dik
| Rang: | 304/304L |
|---|---|
| Norm: | GB/ASTM |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
Nikkel 410 Warmgewalste Roestvrij staalrollen 201 304 20mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Type: | Staalrol, |
| Lengte: | 100-12000 mm of als vereiste |

