Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
Warmgewalst 316 roestvrijstalen plaat glad oppervlak 3 mm apparatuur
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Silk |
ASTM AISI het Roestvrije staalplaat van 409L 410 420 430 440C 400 Reeksen
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 16m of zonodig |
| Width: | 1m,1.22m,1.5m,1.8m,2m,2.5m,or as required |
Het vuurvaste 201 Blad ASTM A240 316L 150mm van de Roestvrij staalplaat
| naam: | 4x8 bladmetaal |
|---|---|
| Rang: | 200 Reeksen |
| Dikte: | 0.1mm150mm, of volgens het verzoek van de klanten. |
Decoratieve 201 Roestvrij staalplaat die 316 316l 430 Douane 0.8mm dik lassen
| Dikte: | 0.3mm4mm |
|---|---|
| Breedte: | 600mm-2000mm |
| Lengte: | Als klantenvereiste |
De BEDELAARS 2B beëindigen 201 Roestvrij staalplaat de Dikte van 0,5 Mm 0.8mm 1,0 1.2mm
| Dikte: | 0.3mm100mm |
|---|---|
| Breedte: | 300mm2000mm |
| Tolerantie: | ±1% |
DIN 316 Roestvrij staalplaat 2B beëindigt 430 SS Blad voor de Bouw
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | Zonodig |
| Breedte: | 10001250mm |
Engineering 316 roestvrij stalen plaat corrosiebestendigheid met hoge weerstand 40 mm
| Staalkwaliteit: | 316L, 316 |
|---|---|
| Merknaam: | Silk |
| Sollicitatie: | Bouw |
904L 2205 2507 201 Koudgewalste Roestvrij staalplaat 100mm en Spiegel
| Dikte: | 0,3 mm-100 mm |
|---|---|
| Breedte: | 300mm2000mm |
| Tolerantie: | ±1% |
ISO 316L 316 Roestvrij staalplaat 5mm dik 8mm dik Dikke 10mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 12202500mm |
| Dikte: | 3-20 mm of Aangepast |
Warmgewalste 201 Roestvrij staalplaat 1mm 2mm 3mm Met hoge weerstand
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |

