Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
201 316 het Blad van de Roestvrij staalplaat met Spiegeloppervlakte 100mm 0.1mm
| Productnaam: | Roestvrij staalrol/Strook/Pijp |
|---|---|
| Punt: | Het Roestvrije staalplaat van ASTM 316 |
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 201.202.304 |
Van de het Roestvrije staalplaat 316H 316S SS van ASTM A240 316 Gebeëindigde het Bladspiegel
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304.316 |
|---|---|
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Norm: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
700mm2000mm eindigt Corrosiebestendige Staalplaat 304 Roestvrij staal 2B
| Lengte: | 6/9/12m |
|---|---|
| breedte: | 700mm2000mm |
| dikte: | 2mm50mm, 3.0mm200mm |
Koudgewalste Super Duplexroestvrij staalplaat 304 316 316L
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Plaat |
| Dikte: | Koudgewalst: 0.33.0mm; Warmgewalst: 3.0120mm |
Van het het Roestvrije staalblad van Silk 304 de Oppervlakte van het het Metaalbroodje NO.1 NO.3 NO.4
| Type: | De plaat/de rol van het roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang:: | 304 |
| Breedte: | 600~2500mm of de eis van de klant |
De ASTM Koudgewalste Spiegel van de Roestvrij staalplaat 2B beëindigt SS Blad 316
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
De spiegel beëindigt SS Blad 304 het Roestvrije staalplaat van ASTM A240 316L
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304, 316 |
|---|---|
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Norm: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
201 304 Metaal van het Roestvrij staalblad 5mm de Oppervlakte van NO.1 NO.2 NO.3 NO.4
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.25mm180mm |
2b bedelaars 316 Roestvrij staalplaat walsten 304 304L 321 316 316L 309S 310S 2500mm koud
| Naam: | Aisi 316 Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 100mm2500mm, 10002000mm of als vereiste |
| Lengte: | 1000mm12000mm, 10006000mm of als vereiste |
2000mm 304 201 Roestvrij staalplaat 200mm Golfplafonddecoratie
| Productnaam: | 2205 Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 201.202.304 |
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |

