Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
2mm 4mm 304 Roestvrij staalplaat ASTM Inoxidable 10mm3500mm Breedte
| breedte: | 10mm3500mm |
|---|---|
| Dikte: | 2.5mm200mm |
| Tolerantie: | ±1% |
4mm 20mm 304 Warmgewalste Roestvrij staal walste de Plaat/koud
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 200012000mm of douane |
201 304 Roestvrij staalplaat 0.25mm3.0mm SS316-Blad
| Rang: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Lengte: | 3/6/9/12 of Aangepast |
| breedte: | aangepast |
Van het de Plaatvoedsel van het decoratiejis 304 Roestvrije staal de Weerstand van de de Rangcorrosie
| Rang: | 300 reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.416mm |
| Breedte: | 100mm2500mm of als verzoek |
201 304 Roestvrij staalplaat 0.25mm3.0mm SS316-Blad
| Rang: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Lengte: | 3/6/9/12 of Aangepast |
| breedte: | aangepast |
Hoge sterkte 304 roestvrij stalen plaat sanitair 30 mm dik op maat bedrukt
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Rang: | 304 |
| Norm: | GB/ASTM/JIS |
ASTM JIS 304 roestvrijstalen plaat 4 mm Goede mechanische eigenschappen 2500 mm
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
8K Surface 304 roestvrijstalen plaat 1000 mm Uitstekende mechanische eigenschappen
| Application: | Decoration, Construction, Medical Equipment, Etc |
|---|---|
| Surface: | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, Etc |
| Hardness: | 180-210 |
1mm Dik 304L 304 van de het Voedselrang 8K van de Roestvrij staalplaat het Roestvrije staalblad
| Lengte: | volgens klantenverzoek |
|---|---|
| Breedte: | 300mm2000mm |
| Dikte: | 0.2mm~200mm |
Bright BA Surface 304 roestvrijstalen plaat 100 mm dik warmgewalst
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Rang: | 300 reeksen |
| Norm: | ASTM |

