Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
Het Roestvrije staalblad 0.1mm200mm van AISI 316L 316 SS Plaat
| Naam: | Het Roestvrije staalblad van AISI 316 |
|---|---|
| Breedte: | 100mm2500mm, 10002000mm of als vereiste |
| Lengte: | 1000mm12000mm, 10006000mm of als vereiste |
Silk-Strook 0.1mm van het Roestvrij staalmetaal 0.2mm 0.3mm 1mm 2mm 3mm Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 20mm1500mm |
| Breedte: | De behoeften van klanten |
Het Roestvrije staalpijp 304 van ASTM A312 de Gelaste Buis van 304L 316L SS
| Naam: | Roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
Aangepaste Roestvrij staal Warmgewalste Plaat 0.6mm Dikke ISO9001
| Productnaam: | Roestvrij staal Warmgewalst Blad |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304.316 |
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
BEDELAARS Koudgewalste Roestvrij staalrol 304 Glanzende Oppervlakte voor Decoratie
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 10002000mm |
| Dikte: | 0.1-3 mm of als vereiste |
Aangepaste Lassende Warmgewalste Roestvrij staalrol 304 304l 0.5mm
| Breedte: | 1002000m of zonodig |
|---|---|
| Dikte: | 0.5200mm of zonodig |
| Tolerantie: | ±1% |
0.111.0mm Koudgewalste Roestvrij staalrol 316L 304 voor Daktegels
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 9001000mm |
| Dikte: | 0.111.0MM |
Aangepaste Strook 201 2B van het Roestvrij staalmetaal beëindigt SS 304 Stroken
| Rang: | 200series 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 10-12000 mm of als vereiste |
| Breedte: | 10200mm of vanaf de eis van de cliënt |
2.5mm 1.0mm 1.2mm Koudgewalste Roestvrij staalrol 201 304 304l 202
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | als klantenverzoek |
| Breedte: | 10002000mm |
Silk 10mm Warmgewalst Broodje 201 van de Roestvrij staalrol 304 316mm Dikte
| Rang: | 200/300series |
|---|---|
| Breedte: | 100mm~2000mm |
| Lengte: | De Eis van de klant |

