Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
Roestvrij staal gelaste buis met hoge weerstand aangepast 20 mm 304 Food Grade
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Type: | gelast |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
AISI HL 201 roestvrij staalplaatdikte 0,5 mm Voor verschillende industrieën
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, enz. |
|---|---|
| Oppervlakte: | Gepolijst, 2B, BA, HL, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, 8K, enz. |
| Pakket: | Standaard de uitvoer zeewaardig pakket, of zonodig. |
AISI koudgewalste roestvrijstalen spoel 10 mm-600 mm 201 Verkoop tegen lage prijzen
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Lengte: | als eisen van de klant. |
| Breedte: | 10mm600mm |
Van het de Spiegelroestvrije staal van BEDELAARShl het Blad AISI 321 410 420 430 2205 Warmgewalste 2B
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 201.202.304 |
|---|---|
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Lengte: | Het Verzoek van de klant |
De BEDELAARS weerspiegelen Warmgewalste Roestvrij staalrol 201 J1 J2 304 316 409 410S 420 430 50mm
| naam: | ss 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Dikte: | 3-20 mm of Aangepast |
| Lengte: | als eisen van de klant. |
Aangepaste HL 316 Plaat 201 304 van de Roestvrij staalrol 80mm
| Productnaam: | Roestvrij staal Warmgewalst Blad |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304.316 |
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
3mm Opgepoetste Roestvrij staal Ronde Bar Rod For Hardware
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Modelnummer: | Roestvrij staal om Staaf |
| Lengte: | 3000mm12000mm, of vanaf vereisten |
De aangepaste Plaat van het het Roestvrije staalblad 2B SS 304 van ASTM 201
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | zoals u vraagt |
| Breedte: | 1001250mm |
De Rolstrook/Plaat van het Tisco Warmgewalste Roestvrije staal voor Bouwmateriaal
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 400 reeksen, enz., roestvrij staal |
|---|---|
| Breedte: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,10002000mm, 10250mm, 4.6680,3mm2000mm of zonodig |
| Toepassing: | Bouw, enz., decoratief, industrieel, keukenmateriaal |
2B van het het Bladmetaal van het BEDELAARSroestvrije staal de Stroken ASTM AISI scheuren Rand/Molenrand
| Breedte: | 3mm1500mm, 1000/1219/1500/1524/1800/2000, of zonodig, 13500mm, minder dan 600mm |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst, koud/warmgewalste Strookband, |
| Toepassing: | Bouw, Industrie, Keukengerei, Architectuur |

