Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
304 201 316 Koudgewalst Broodje 0.3mm3.0mm van de Roestvrij staalrol Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | Aangepast |
| Breedte: | 5002000mm |
304 316L-Roestvrij staalnaadloze buis 6mm630mm OD Douanegrootte
| Rang: | 304 316 316L |
|---|---|
| Buitendiameter: | 6mm~630mm |
| Dikte: | 0.05mm100mm |
SUS316l walste de Rol 201 het Blad van de Roestvrij staalrol koud
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | als vereiste klant |
| Breedte: | 3mm2500mm of zonodig |
0.222.98mm 304 316 201 de Voorraad 2B van de Roestvrij staalrol eindigen
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | Maximum 1254mm |
| Lengte: | als eisen van de klant. |
2B beëindig Warmgewalste Roestvrij staalrol 321 de Dikte van 304L 13mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 100mm12000mm (Alle Grootte kan zijn customzied) |
| Breedte: | 1002000mm |
SS304/316L-de Platen van het Roestvrij staalmetaal 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 2mm SS Blad8k HL
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
316 304 Gelaste Pijp 6mm - 630mm Opgepoetste Roestvrij staalpijp
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Buitendiameter: | 6mm~630mm |
Metaal 201 Plaat 0.3mm 1mm SUS AISI 2B BEDELAARS 316 316L 321 430 van het Roestvrij staalblad SS
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.25mm180mm |
De opgepoetste Warmgewalste Roestvrij staalrol 309S rolt 310 316 410 430 904L 16mm
| Breedte: | 100mm~2000mm |
|---|---|
| Lengte: | De Eis van de klant |
| Dikte: | 316mm |
Aangepast Warmgewalst Roestvrij staal 201 410 rolt 100mm 300Series 275g/M2
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Type: | Staalrol, |
| Lengte: | 100-12000 mm of als vereiste |

