Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
304 heldere Warmgewalste Roestvrij staalrol 201 3mm 1250mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Type: | Staalrol, |
| Lengte: | 100-12000 mm of als vereiste |
De Rolpe HDP SMP 301 304 van het hoge Prestaties Warmgewalste Roestvrije staal 310 321 16mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm16mm |
| Breedte: | 502000mm |
PVD-Strook 0.1mm300mm Dikte ISO van het Roestvrij staalmetaal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 3mm2000mm |
| Lengte: | zonodig |
Silk-van de het Roestvrije staalrol 2B No.1 van de Voedselrang eindigen de Koudgewalste BEDELAARS 8K
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | Als uw vereiste |
| Breedte: | 10mm2000mm of zonodig |
Rol 201 van het LianGe Warmgewalste Roestvrije staal SS304-Rol Natuurlijke Kleur
| Rang: | 200 /300Series |
|---|---|
| Breedte: | 1002000m of zonodig |
| Dikte: | 0.5200mm of zonodig |
304 spiegel Opgepoetste ENGELSE Naadloze het Roestvrije staalbuis van de Roestvrij staalpijp DIN
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 1mm60mm of aangepast |
Warmgewalste 201 de Strookplaat 430 410 202 304 van de Roestvrij staalrol 180mm
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.25mm180mm |
2B beëindig 201 Warmgewalste Roestvrij staalrollen 600mm voor Lifthuishouden
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 100-12000 mm of als vereiste |
| Breedte: | 600mm1250mm |
Heldere Warmgewalste Roestvrij staalrol 201 304 316L 1250mm 20mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Type: | Staalrol, |
| Lengte: | 100-12000 mm of als vereiste |
Hoge sterkte 316 metaal roestvrij staal strip 10-800 mm voor betrouwbare prestaties
| Vorm: | strip |
|---|---|
| Breedte: | 10-800 mm, of op maat |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

