Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
304L warmgewalste Roestvrij staalrol 10001550mm met de Norm van de Molenrand - kwaliteit
| Certificaat: | ISO, SGS, BV, Enz. |
|---|---|
| Lengte: | 10006000mm of Aangepast |
| Rand: | Spleetrand/molenrand |
Koudgewalste 316L roestvrijstalen spoel 0,1-3 mm Breedte Lengte Aanpasbaar
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B, BEDELAARS, 8K, HL, No.4, Enz. |
| Lange: | 1000-6000 mm, of op maat |
BA oppervlakte afwerking koudgewalste roestvrijstalen spoel DIN 1000-2000mm breedte
| Oppervlaktebehandeling: | Koudgewalst |
|---|---|
| kant: | Spleetrand/molenrand |
| breedte: | 1000-2000 mm, of op maat |
S30408 S30403 Naadloze ronde buizen van roestvrij staal 20 mm voor de petrochemische industrie
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Muurdikte: | 1-40 mm of op maat |
| Buitendeursdiameter: | 6530mm of aangepast |
ASTM 316 naadloos buisje van roestvrij staal 1000-5800 mm of op maat
| Vorm: | Rechthoekige ronde, Vierkant |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, BA, 8K, HL, Etc. |
| Standaard: | ASTM, AISI, JIS, GB, Enz. |
Op maat gemaakte 201 316 naadloze buis van roestvrij staal 1-40 mm wanddikte
| Vorm: | Rechthoekige ronde, Vierkant |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, JIS, GB, Enz. |
| Toepassing: | Drainage irrigatie, petrochemische industrie, enz. |
316 roestvrij staal strip BA oppervlak gemaakt in China 0,1-3mm 8K
| kant: | Spleetrand, Molenrand |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B, BEDELAARS, 8K, HL, No.4, Enz. |
| Vorm: | strip |
DIN-EN 316 Roestvrij staalplaat 0.3mm Onthard Anticorrosief
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304.316 |
|---|---|
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Norm: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
Aangepaste Roestvrij staal Warmgewalste Plaat 0.6mm Dikke ISO9001
| Productnaam: | Roestvrij staal Warmgewalst Blad |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304.316 |
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
Silk 316L 316 Roestvrij staalplaat 10mm dik Goede Helderheid
| Productnaam: | 10mm Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304.316 |
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |

