Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
Aangepast Warmgewalst Roestvrij staal 201 410 rolt 100mm 300Series 275g/M2
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Type: | Staalrol, |
| Lengte: | 100-12000 mm of als vereiste |
Slit Edge roestvrijstalen metalen band 201 voor meerdere toepassingen 0,1-3 mm
| kant: | Spleetrand, Molenrand |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| breedte: | 10-800 mm, of op maat |
AISI-standaard roestvrijstalen metalen strook 2B Oppervlak 420 430 Met /-1 mm tolerantie
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Tolerantie: | Dikte: +/-0,02 mm, breedte: +/-1 mm |
| kant: | Spleetrand, Molenrand |
201 roestvrij staal strip zilver BA oppervlak voor de industrie
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| breedte: | 10-800 mm, of op maat |
| Oppervlakte: | 2B, BEDELAARS, 8K, HL, No.4, Enz. |
Van het de Spiegelroestvrije staal van BEDELAARShl het Blad AISI 321 410 420 430 2205 Warmgewalste 2B
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 201.202.304 |
|---|---|
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Lengte: | Het Verzoek van de klant |
3 - 5 MT warmgewalst roestvrij staal HR spoel 1000 - 1550 mm breedte
| Verwerkingsprocédé: | Warmgewalst |
|---|---|
| pakket: | Standaard de Uitvoerpakket |
| Rand: | Spleetrand/molenrand |
ISO Verklaarde u Gerolde Roestvrij staalrol 304L 316L 409 6000mm
| Dikte: | 0.33.0mm of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| pakket: | Standaard de Uitvoerpakket |
BA-oppervlak koudgewalste roestvrijstalen spoel 1000-2000 mm 2B BA 8K met spleet/molenrand
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Koudgewalst |
| Oorsprong: | China |
Spiegeloppervlak Roestvrij staal koudgewalst SS spoel van 0,2 mm dikte
| De oppervlakte eindigt: | 2B, BEDELAARS, 8K, HL, No.4, Enz. |
|---|---|
| Oorsprong: | China |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Hoge sterkte 316 metaal roestvrij staal strip 10-800 mm voor betrouwbare prestaties
| Vorm: | strip |
|---|---|
| Breedte: | 10-800 mm, of op maat |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

