Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
316 Gelast Roestvrij staal Sanitair Buizenstelsel ASTM en Naadloze Staalpijp
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
ASTM 316 Middelgrote Dikke Koudgewalste Warmgewalst van de Roestvrij staalplaat
| Rang: | 316 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, |
| Lengte: | 16m of zonodig |
316l 410 316 Gelast Staalpijp Opgepoetst Naadloos Staal om Pijp
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Type: | Gelast |
2B beëindig 201 Warmgewalste Roestvrij staalrollen 600mm voor Lifthuishouden
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 100-12000 mm of als vereiste |
| Breedte: | 600mm1250mm |
SUS316l walste de Rol 201 het Blad van de Roestvrij staalrol koud
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | als vereiste klant |
| Breedte: | 3mm2500mm of zonodig |
Koudgewalste het Roestvrije staalrol SS304 304l 310s 321 van Tiscoposco Baostee 316 de beste prijs van AISI JIS
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalste Warmgewalst |
| Dikte: | 0.115mm |
2B beëindig 201 Blad 202 430 Metaal 10mm van de Roestvrij staalplaat voor Bouw
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.25mm180mm |
Metaal 201 Plaat 0.3mm 1mm SUS AISI 2B BEDELAARS 316 316L 321 430 van het Roestvrij staalblad SS
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.25mm180mm |
201 316 430 Buigende van het de Strookblad van de Roestvrij staalrol Plaat 30mm
| Rang: | 200 Reeksen, 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 3mm2500mm of zonodig |
| Dikte: | 0.3mm30mm of zonodig |
De opgepoetste Warmgewalste Roestvrij staalrol 309S rolt 310 316 410 430 904L 16mm
| Breedte: | 100mm~2000mm |
|---|---|
| Lengte: | De Eis van de klant |
| Dikte: | 316mm |

