Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
ASTM A240 316 Roestvrij staalplaat SS 0.5mm Blad 304 201 Koudgewalste 430
| Lengte: | zonodig |
|---|---|
| Breedte: | 10001250mm |
| Dikte: | 0.1100mm |
201 304 Spiegels 316 Roestvrij staalplaat 304 316l 321 310s 430 2b 600mm
| Norm: | GB/ASTM |
|---|---|
| Dikte: | 0.13mm |
| Lengte: | 1-9m of als verzoek van de klant |
SUS 201 Roestvrij staalplaat 304 300mm Chemische Magnesiummachine etste 6m
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, |
| Lengte: | 16m of zonodig |
Legeringsbedelaars 304 Platen van het Roestvrij staalblad 5mm 10mm 240 304 316l voor Container
| Dikte: | 0,3 mm-100 mm |
|---|---|
| Breedte: | 300mm2000mm |
| Tolerantie: | ±1% |
Van het het roestvrije staal koude en warmgewalste staal van de fabrieks directe kwaliteit plaat 201 304 het roestvrije staalplaat van 316L 310
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Tolerantie: | ±1% |
| Dikte: | 0.13mm |
Magazijn 2B oppervlak naadloze roestvrijstalen buis op maat 1 - 60 mm dik 304/304L
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, china |
| Standaard: | JIS/ASTM |
10Mm 316 Roestvrij staalplaat 304 Aangepaste 8k
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Breedte: | 1001500mm |
| Dikte: | 0,1 mm-200 mm |
Sus430 Hete Rol 201 304 6mm Decoiling van het Broodjesroestvrije staal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.156mm |
| Breedte: | 242000mm |
De koude dompelde 201 de Oppervlakte1500*2000 Regelmatige Grootte onder van de Roestvrij staalplaat 8k
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
Sanitaire kwaliteit 304L roestvrijstalen plaat 0,2 mm koudgewalst met hoge weerstand
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
| Dikte: | 0.23MM |

