Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
2B van het het Bladmetaal van het BEDELAARSroestvrije staal de Stroken ASTM AISI scheuren Rand/Molenrand
| Breedte: | 3mm1500mm, 1000/1219/1500/1524/1800/2000, of zonodig, 13500mm, minder dan 600mm |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst, koud/warmgewalste Strookband, |
| Toepassing: | Bouw, Industrie, Keukengerei, Architectuur |
Koude/Warmgewalste Roestvrij staalbladen en Platen 500mm2000mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
Corrosiebestendig 304L roestvrij staalplaat 10 mm dik warmgewalst
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, DIN |
| Merknaam: | Silk |
321 310S-Roestvrij staalnaadloze buis ASTM AISI voor Waterpijp
| Type: | Naadloos of Gelast |
|---|---|
| Materiaal (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
| Dikte: | 0.4120mm |
Koudgewalste 201 Roestvrij staalplaat 2B 3100mm voor Decoratie
| Dikte: | 0.33mm, 3100mm |
|---|---|
| Breedte: | 1002000mm of vanaf vereiste klant |
| Lengte: | 10006000mm of vanaf vereiste klant |
316 Naadloze Roestvrij staalpijp 6 Duim 8 Duimss Pijp 2B voor van het Oliegas/Water Pijpleidingen
| Rang: | 304, 316l |
|---|---|
| Buitendiameter: | 15mm100mm |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Het Roestvrije staalrol 6mm van Poscobedelaars 1mm Dikke Geperforeerde Metaalrol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 50mm2500mm of als verzoek van de klant |
| Lengte: | Als eis van de klant |
4mm 201 Slijtvast Met hoge weerstand van de Roestvrij staal Ronde Bar
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Type: | Ronde |
Aangepaste 316 roestvrijstalen plaat warmgewalst 3/4/6 mm dik 2000 mm
| Materiaal: | 304 |
|---|---|
| Standaard: | GB/ASTM |
| Dikte: | 3-100 mm of als verzoek van de klant |
Het koudgewalste 316 Metaal van het Roestvrij staalblad AISI ASTM 310 Spiegelafwerking 30mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |

