Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
De Rolstrook/Plaat van het Tisco Warmgewalste Roestvrije staal voor Bouwmateriaal
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 400 reeksen, enz., roestvrij staal |
|---|---|
| Breedte: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,10002000mm, 10250mm, 4.6680,3mm2000mm of zonodig |
| Toepassing: | Bouw, enz., decoratief, industrieel, keukenmateriaal |
0.4120mm Gelast Sanitair het Roestvrije staalbuizenstelsel van de Staalpijp ASTM 304L
| Naam: | SS Sanitair Buizenstelsel |
|---|---|
| Type: | Naadloos of Gelast |
| Materiaal (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
Het Roestvrije staalblad 0.1mm200mm van AISI 316L 316 SS Plaat
| Naam: | Het Roestvrije staalblad van AISI 316 |
|---|---|
| Breedte: | 100mm2500mm, 10002000mm of als vereiste |
| Lengte: | 1000mm12000mm, 10006000mm of als vereiste |
ENGELSE Dunne het Roestvrije staalplaat 0.1mm3mm van GB SS 201 Rol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 10002000mm |
| Dikte: | 0.1mm--3mm |
Opgepoetste Ronde Bar 10mm van 310S SS316l 16mm 18mm 20mm 25mm Diameter
| Naam: | 316L roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
PVD-Strook 0.1mm300mm Dikte ISO van het Roestvrij staalmetaal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 3mm2000mm |
| Lengte: | zonodig |
Silk-Strook 0.1mm van het Roestvrij staalmetaal 0.2mm 0.3mm 1mm 2mm 3mm Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 20mm1500mm |
| Breedte: | De behoeften van klanten |
9.0mm 316L Roestvrij staalnaadloze buis ASTM A312 3 Duim Naadloze Buis
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.5100mm of zonodig |
| Lengte: | zonodig |
Silk-van de het Roestvrije staalrol 2B No.1 van de Voedselrang eindigen de Koudgewalste BEDELAARS 8K
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | Als uw vereiste |
| Breedte: | 10mm2000mm of zonodig |
2B beëindig Warmgewalste Roestvrij staalrol 321 de Dikte van 304L 13mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 100mm12000mm (Alle Grootte kan zijn customzied) |
| Breedte: | 1002000mm |

