Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 ] bij elkaar passen 295 producten.
Custom 304 304L roestvrij staal strip 8K 2B BA Slit Edge 10-800mm
| Dikte: | 0.1-3mm, of op maat |
|---|---|
| Breedte: | 10-800 mm, of op maat |
| kant: | Spleetrand, Molenrand |
304 316 316L 201 Roestvrij staalplaat 2205 2507 S31803-Plaat
| Productnaam: | 2205 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 201.202.304 |
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
Aisi Astm 201 Blad 304 316 van de Roestvrij staalplaat walste 1mm 2mm 3mm koud
| Naam: | 10mm Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 2002000mm |
| Dikte: | 0.3mm10mm |
201 304 316 HL Metalen roestvrijstalen band 10-800 mm Voor industrieel gebruik
| Dikte: | 0.1-3mm, of op maat |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10-800 mm, of op maat |
2B oppervlak koudgewalste roestvrijstalen naadloze buis 304 304L buis 2 mm wanddikte
| Cijfer: | 304/304L |
|---|---|
| Standaard: | GB/ASTM |
| Tolerantie: | ±1% |
Aangepaste HL 316 Plaat 201 304 van de Roestvrij staalrol 80mm
| Productnaam: | Roestvrij staal Warmgewalst Blad |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304.316 |
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
2000mm 304 201 Roestvrij staalplaat 200mm Golfplafonddecoratie
| Productnaam: | 2205 Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 201.202.304 |
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
Aanpasbare CR-staal BA-spoel 0,1-3 mm Dikte 1000-2000 mm
| Lange: | 1000-6000 mm, of op maat |
|---|---|
| Pakket: | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
| De oppervlakte eindigt: | 2B, BEDELAARS, 8K, HL, No.4, Enz. |
Silk 0.33mm walste 304 Roestvrij staalblad in Rol/Plaat ASTM koud
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.3~3mm |
| Breedte: | 500~2100 |
Van 316 walste het Blad het Roestvrije staalplaten van SUS 304 80mm koud
| Productnaam: | 10mm Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 200 Reeksen, 304.316 |
| Breedte: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |

