Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
Van het de Grootte Warmgewalste Roestvrije staal van Silk Standaardrol 316/316L voor Bouw
| Rang: | 316 |
|---|---|
| Norm: | A240M, EN10088-2, JIS, GB3280 |
| Dikte: | 3-20 mm of Aangepast |
van het het Roestvrije staalblad 4x8 van 201J1 1mm de Corrosieweerstand voor Muurcomité
| Naam: | 4x8 bladmetaal |
|---|---|
| Rang: | 200 Reeksen |
| Dikte: | 0.1mm150mm, of volgens het verzoek van de klanten. |
100 mm AISI 316 roestvrijstalen plaat warmgewalst 20 mm spiegelafwerking
| Cijfer: | 300 serie |
|---|---|
| Standaard: | GB/ASTM/JIS |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
316 roestvrij staal naadloze ronde buis op maat warmgewalste 1/4 '' wanddikte
| Staalkwaliteit: | 316 |
|---|---|
| Type: | Ronde buis |
| Standaard: | ASTM/JIS |
Sus430 Hete Rol 201 304 6mm Decoiling van het Broodjesroestvrije staal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.156mm |
| Breedte: | 242000mm |
316L het Haarscheurtje van het roestvrij staalblad beëindigt 1mm 2mm 4mm Vlotte Oppervlakte
| Breedte: | 100 mm - 2000 mm |
|---|---|
| Lengte: | 1500 mm - 6000 mm |
| Dunheid: | 1 mm - 10 mm |
SS304 201 Warmgewalst Roestvrij staalrol en Blad 3mm20mm Dikte
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 100mm2500mm of als verzoek |
| Lengte: | als eisen van de klant. |
Magazijn 2B oppervlak naadloze roestvrijstalen buis op maat 1 - 60 mm dik 304/304L
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, china |
| Standaard: | JIS/ASTM |
2B de BEDELAARS beëindigden Magnetisch Roestvrij staalblad 430 SS Plaat 0.1mm200mm
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1001500mm |
omcirkelt Roestvrij staal 1050 430 201 in drievoud om Plaat 8mm voor Cookware
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Lengte: | 16m of zonodig |
| Dikte: | 4mm8mm |

