Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
ASTM Koudgewalste Roestvrij staalrol 324 316 voor Keukenmateriaal
| Breedte: | 50mm2000mm |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm16mm |
| Tolerantie: | ±1% |
Flexibele Naadloze SS Buizenlas de Pijp van het 5 duimroestvrije staal van 310S 316
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Buitendiameter: | 15mm100mm |
Koudgewalst 316 roestvrij staalplaat glad 2B oppervlak 20 mm
| Cijfer: | 316 |
|---|---|
| Standaard: | GB/JIS |
| Dikte: | 0,1-3 mm |
Corrosiebestendigheid Roestvrijstalen vierkante buis Sterk glad oppervlak 6 mm warmgewalst
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Type: | Pijp |
| Tolerantie: | ±1% |
AISI Roestvrij staalnaadloze buis 420 430 SS 410 Naadloze Buizen
| Rang: | 400Series |
|---|---|
| Dikte: | 0.4 - 30mm |
| OD: | 6 - 600mm |
SS321 pijp 316 310S-Roestvrij staal om Buis voor Decoratie wordt gelast die
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Type: | Gelast, Naadloos |
Rechte heldere roestvrijstalen warmgewalste ronde buis gegloeid 1/8 "1/4" "1/2" dik 316
| Cijfer: | 316/316L |
|---|---|
| Type: | Ronde pijp |
| Sollicitatie: | techniek/waterleidingsysteem |
AISI 201 de Naadloze Ronde Buis van de Roestvrij staalnaadloze buis 2B
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | ≤12000mm of vanaf klantenverzoek |
| Dikte: | 0.05mm20mm |
0,1-3 mm koudgewalste 304 / 304L food grade roestvrijstalen plaat
| Rang: | 304/304L |
|---|---|
| Dikte: | 0.13mm |
| Norm: | GB/ASTM |
Decoratie SS304 304 6K roestvrijstalen plaat Uitstekende hittebestendigheid 2000 mm
| Form: | Plate |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Width: | 1000mm-2000mm |

