Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
Warmgewalste Koudgewalste Rol 201 ISO 9001 van de Roestvrij staalstrook
| Rang: | 201 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.1-20 mm of als vereiste |
Koudgewalst Opgepoetst Metaal van het Roestvrij staalblad 316 316l 15mm Dikke 20mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.15mm18mm |
Decoratief Dik het Roestvrije staalblad 201 van 0,5 mm Koudgewalste Warmgewalst
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0,2 mm-600 mm |
316 Roestvrij staalpijp Industriële ASTM A312 die om Staalbuis wordt gelast
| Rang: | 316 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte: | 0.1200mm |
Rol 0.13mm van het 200 Reeksenastm Koudgewalste Roestvrije staal het Broodje van het Bladmetaal
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.13mm |
| Lengte: | als eisen van de klant. |
430 2B-het Roestvrije staal rolt Bladen 1/2“ 100mm2500mm voor de Bouw
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 100mm2500mm of als verzoek |
| Dikte: | 0.15100mm of zonodig |
Oppervlak glad 316 roestvrijstalen plaatdikte 2 mm koudgewalst
| Materiaal: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | GB/JIS/ASTM |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, china |
De decoratieve Strook DC01 DC02 DC03 DC04 DC05 van het Roestvrij staalmetaal
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 10600mm |
| Lengte: | Als uw vereiste |
Silk Warmgewalste AISI ASTM 4150mm Roestvrij staalpijp 316 316L
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Buitendiameter: | 6mm2500mm (3/8“ - 100“) |
Vlotte Oppervlakte 316 Roestvrij staalplaat Plaat Met hoge weerstand 6mm 8mm Warmgewalst
| Staalkwaliteit: | 316 |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM ASME EN |
| Kleur: | Standaard RAL-kleur |

