Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
201 eindigt 316l Koudgewalste Roestvrij staalrol 2000mm 8K-Oppervlakte
| Norm: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
|---|---|
| pakket: | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
| Rand: | Spleetrand/molenrand |
300 400 serie koudgewalste roestvrijstalen spoel 3 mm aangepast CR
| Norm: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
|---|---|
| Rand: | Spleetrand/molenrand |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Koudgewalste 304L roestvrijstalen HL spoel met BA 2B oppervlakteafwerking
| Oppervlaktebehandeling: | Koudgewalst |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
| Rand: | Spleetrand/molenrand |
BA koudgewalst 201 roestvrij staal HL spoeldikte 0,1 3 mm
| Oorsprong: | CHINA |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Norm: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
De Spiegel van nr 8 beëindigt Roestvrij staalblad 2mm dik 1mm Staalplaat ASTM
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 16m of zonodig |
| Breedte: | 6001250mm |
0.35mm 0,6 Mm-Koudgewalst Roestvrij staalblad en Platen 316L
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm of aangepast |
2B oppervlak koudgewalste roestvrijstalen naadloze buis 304 304L buis 2 mm wanddikte
| Cijfer: | 304/304L |
|---|---|
| Standaard: | GB/ASTM |
| Tolerantie: | ±1% |
Spiegelgepolijste 316 roestvrijstalen platen koudgewalst 0,1 mm 600 mm
| Cijfer: | 316 |
|---|---|
| Standaard: | GB/ASTM |
| Dikte: | 0,1-3 mm |
Corrosiebestendigheid 316 roestvrij staalplaat 60 mm koudgewalst
| Standaard: | GB/ASTM |
|---|---|
| Merknaam: | Silk |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu,China |
1000-6000 mm koudgewalste roestvrijstalen spoel gesneden rand 0,3 mm
| Dikte: | 0.1-3mm, of op maat |
|---|---|
| Oorsprong: | China |
| breedte: | 1000-2000 mm, of op maat |

