Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
5mm - 15mm Warmgewalste Roestvrij staalrol 1550mm Gescheurde Rand 3-5MT
| Verwerkingsprocédé: | Warmgewalst |
|---|---|
| Dikte: | 0.33.0mm of aangepast |
| Lengte: | 10006000mm of Aangepast |
BA 2B 304L roestvrij staal spoel 1000-2000mm Breedte Lengte Aanpasbaar
| Oppervlaktebehandeling: | Koudgewalst |
|---|---|
| Lange: | 1000-6000 mm, of op maat |
| Dikte: | 0.1-3mm, of op maat |
Ronde S31603 roestvrijstalen buis S30403 Wanddikte 1 - 40 mm GB standaard
| Lange: | 1000-5800 mm of op maat |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, BA, 8K, HL, Etc. |
| Buitendeursdiameter: | 6530mm of aangepast |
ASTM-standaard naadloos buisje van roestvrij staal 8K S30409 S30408 530mm
| Buitendeursdiameter: | 6530mm of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Vorm: | Rechthoekige ronde, Vierkant |
Aangepast SS Bladbroodje 316 409 410 420 430 2B-Roestvrij staalrol
| Rang: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.18100mm |
| Breedte: | 10~2500mm |
15mm SS201 de Roestvrij staalnaadloze buis 12 Duim2b tweede BEDELAARS 2BA eindigt
| Naam: | de pijp van het 12 duimroestvrije staal |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Rang: | 300 Reeksen |
2B roestvrij staal naadloze pijpleiding Buitendeurs 6-530 mm of op maat
| Buitendeursdiameter: | 6530mm of aangepast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, BA, 8K, HL, Etc. |
| Standaard: | ASTM, AISI, JIS, GB, Enz. |
BA oppervlakte roestvrij staal naadloos SS-buis 1000 - 5800mm 316L
| Lange: | 1000-5800 mm of op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Drainage irrigatie, petrochemische industrie, enz. |
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, BA, 8K, HL, Etc. |
ASTM 2B naadloos buisstuk van roestvrij staal Vierkante diameter 0,5 mm -40 mm 530 mm
| Vorm: | Rechthoekige ronde, Vierkant |
|---|---|
| Lange: | 1000-5800 mm of op maat |
| Standaard: | ASTM, AISI, JIS, GB, Enz. |
310 316 321 Roestvrij staal Ronde Bar 6mm 4mm 3mm 2mm Metaalstaaf
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Naam: | 2mm Roestvrij staal Ronde Bar |
| Diameter: | 0.5500mm |

