Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ 304 stainless steel plate ] bij elkaar passen 268 producten.
201 304 304L-de Roestvrij staalstrook walste Gegalvaniseerde Deklaag koud
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
|---|---|
| Breedte: | 81500mm |
| Dikte: | 0.42mm |
Silk 201 304 410 430 904l-Roestvrij staalrol 2B beëindigt SS304-Rol
| Rang: | 200/300/400 Reeks |
|---|---|
| Dikte: | 0.33.0mm of zonodig |
| Breedte: | 3mm2000mm of zonodig |
4mm 201 Slijtvast Met hoge weerstand van de Roestvrij staal Ronde Bar
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Type: | Ronde |
ASTM-Strook 304 316 0.03mm 0.05mm van het Precisieroestvrije staal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 500mm, 800mm, 1m, 1.2m, 1.5m, 2m, of zonodig |
304/304L roestvrij staal naadloze ronde buis 1-6 mm wanddikte
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | NL |
| Merknaam: | Silk |
201 316 430 Buigende van het de Strookblad van de Roestvrij staalrol Plaat 30mm
| Rang: | 200 Reeksen, 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 3mm2500mm of zonodig |
| Dikte: | 0.3mm30mm of zonodig |
0.4120mm Gelast Sanitair het Roestvrije staalbuizenstelsel van de Staalpijp ASTM 304L
| Naam: | SS Sanitair Buizenstelsel |
|---|---|
| Type: | Naadloos of Gelast |
| Materiaal (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
ISO Gelaste Staalpijp 201 304 316 JIS-de Buis van het Lassenroestvrije staal
| Buitendiameter: | 3 - 450 mm |
|---|---|
| Dikte: | 0.2 - 30 mm |
| Tolerantie: | ±1% |
Spiegel Opgepoetste Roestvrij staalnaadloze buis 304 0.4mm - 30mm Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Buitendiameter: | 6mm~630mm |
| Dikte: | 0.4mm~30mm |
9.0mm 316L Roestvrij staalnaadloze buis ASTM A312 3 Duim Naadloze Buis
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.5100mm of zonodig |
| Lengte: | zonodig |

