Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ welded stainless steel pipe ] bij elkaar passen 198 producten.
ENGELSE Dunne het Roestvrije staalplaat 0.1mm3mm van GB SS 201 Rol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 10002000mm |
| Dikte: | 0.1mm--3mm |
Glad oppervlak 304 roestvrijstalen plaat koudgewalst 2 mm dik 1500 mm
| Materiaal: | 304l |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong: | Jiangsu, China |
| Merknaam: | SEN YI LU |
Heldere roestvrijstalen naadloze buis van voedingskwaliteit 1-100 mm dik 304 / 304L
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Standaard: | GB/ASTM |
Het koude/Warmgewalste Staalplaatmetaal 2B beëindigt Roestvrij staal 316 Plaat
| Rang: | 300/400 Reeks |
|---|---|
| Breedte: | 10002500mm of aangepast |
| Dikte: | 0.3200mm of aangepast |
Magazijn 2B oppervlak naadloze roestvrijstalen buis op maat 1 - 60 mm dik 304/304L
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, china |
| Standaard: | JIS/ASTM |
700mm2000mm eindigt Corrosiebestendige Staalplaat 304 Roestvrij staal 2B
| Lengte: | 6/9/12m |
|---|---|
| breedte: | 700mm2000mm |
| dikte: | 2mm50mm, 3.0mm200mm |
1mm Dik 304L 304 van de het Voedselrang 8K van de Roestvrij staalplaat het Roestvrije staalblad
| Lengte: | volgens klantenverzoek |
|---|---|
| Breedte: | 300mm2000mm |
| Dikte: | 0.2mm~200mm |
0.156mm Warmgewalste Roestvrij staalrol 410 de Rol van 304L SUS316
| Naam: | SUS316 rol |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Dikte: | 0.156mm |
Warmgewalste 201 Roestvrij staalplaat 1mm 2mm 3mm Met hoge weerstand
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 16m of zonodig |
SUS 201 Roestvrij staalplaat 304 300mm Chemische Magnesiummachine etste 6m
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, GB, |
| Lengte: | 16m of zonodig |

