Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ welded stainless steel pipe ] bij elkaar passen 198 producten.
Decoratief Koudgewalst/Warmgewalst het Roestvrije staalblad van AISI 316
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Norm: | GB |
| Rang: | 300 Reeksen |
304 SS decoratieve platen ASTM 10 mm roestvrijstalen plaat
| Merknaam: | Silk |
|---|---|
| Rang: | 300 reeksen |
| Norm: | GB |
Silk SS 304 Plaat GB van het Blad2b de BEDELAARS Geborstelde Roestvrije staal
| Rang: | 304 |
|---|---|
| Norm: | GB |
| Dikte: | ≤4mm |
Spiegelgepolijste 316 roestvrijstalen platen koudgewalst 0,1 mm 600 mm
| Cijfer: | 316 |
|---|---|
| Standaard: | GB/ASTM |
| Dikte: | 0,1-3 mm |
201 304 Spiegels 316 Roestvrij staalplaat 304 316l 321 310s 430 2b 600mm
| Norm: | GB/ASTM |
|---|---|
| Dikte: | 0.13mm |
| Lengte: | 1-9m of als verzoek van de klant |
10Mm 316 Roestvrij staalplaat 304 Aangepaste 8k
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Breedte: | 1001500mm |
| Dikte: | 0,1 mm-200 mm |
omcirkelt Roestvrij staal 1050 430 201 in drievoud om Plaat 8mm voor Cookware
| Norm: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Lengte: | 16m of zonodig |
| Dikte: | 4mm8mm |
Van het het Roestvrije staalblad van Tiscoinox de Plaat Inoxidable 201 202 430 321 310S 4X8 Voet 1500mm
| Dikte: | 0.33mm of zonodig |
|---|---|
| Breedte: | 101500mm of zonodig |
| Lengte: | 20003000mm of zonodig |
HL 410 430 201 Platen van Roestvrij staalbladen walsten 1500mm 200Series koud
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.33mm of zonodig |
| Breedte: | 101500mm of zonodig |
De BEDELAARS van de het Roestvrije staalplaat ASTM 2B van AISI 304 beëindigen 0.1200mm Dikte
| lengte: | 2500mm 6000mm om het even welke grootte |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| Dikte: | 0.1200mm |

