Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ welded stainless steel pipe ] bij elkaar passen 198 producten.
201 304 Roestvrij staalplaat 0.25mm3.0mm SS316-Blad
| Rang: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Lengte: | 3/6/9/12 of Aangepast |
| breedte: | aangepast |
4mm 6mm 8mm 10mm Dikke Roestvrij staalplaat 304 316 SS310 Plaat
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm of zonodig |
| Breedte: | 10002000mm |
SUS316l walste de Rol 201 het Blad van de Roestvrij staalrol koud
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | als vereiste klant |
| Breedte: | 3mm2500mm of zonodig |
Het AISI Koudgewalste Haarscheurtje van de Rol2b BEDELAARS van 316L SS beëindigt Roestvrij staalrol
| Rang: | 316 |
|---|---|
| Breedte: | 3mm2500mm of zonodig |
| Dikte: | 0.03mm3mm of zonodig |
1.0mm de Dikke Halve hard 304 Voorraad NO.1 NO.3 NO.4 van de Roestvrij staalrol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | als eisen van de klant. |
| Breedte: | 3mm2000mm of zonodig |
201 het 8K Koudgewalste Broodje van de Roestvrij staalrol voor Decoratie Schermend Comité
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | als eisen van de klant. |
| Breedte: | 1219mm, 1500mm of aangepast |
Blad van de het Roestvrije staalrol van 304l 304 eindigt het Koudgewalste in Voorraadspiegel
| Rang: | 304 |
|---|---|
| Lengte: | 2000mm, 2440mm, 3000mm, 5800mm, 6000mm of Klantenverzoek |
| Breedte: | 1000mm, 1219mm, 1500mm of Klantenverzoek |
2B beëindig Warmgewalste Roestvrij staalrol 321 de Dikte van 304L 13mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | 100mm12000mm (Alle Grootte kan zijn customzied) |
| Breedte: | 1002000mm |
Silk 10mm Warmgewalst Broodje 201 van de Roestvrij staalrol 304 316mm Dikte
| Rang: | 200/300series |
|---|---|
| Breedte: | 100mm~2000mm |
| Lengte: | De Eis van de klant |
430 316 304 eindigt Warmgewalst Roestvrij staal Rol Opgepoetste 2B
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 10002000mm of aangepast |
| Dikte: | 0.250mm |

