Alle producten
-
304 roestvrij staalplaat
-
316 Roestvrij staalplaat
-
201 roestvrij staalplaat
-
Warmgewalste Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Roestvrij staalrol
-
gelaste staalpijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
De Strook van het roestvrij staalmetaal
-
Aluminium Ronde Bar
-
De Baar van het aluminiummetaal
-
Het Blad van de aluminiumplaat
-
Soe MinDe 304 roestvrijstalen plaat die bij uw bedrijf is gekocht, heeft verschillende fysische en chemische eigenschappentests van onze eindklanten doorstaan en voldoet volledig aan onze eisen. We denken dat we snel weer zullen samenwerken.
Contactpersoon :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
zoekwoorden [ placa de acero inoxidable 304 ] bij elkaar passen 0 producten.
Sorry!
jouw zoektocht "placa de acero inoxidable 304" komen niet overeen met producten.
U kunt Vraag een offerte aan om ons producten voor u te laten matchen.
Related Products
Elastische ASTM 304 Roestvrij staalplaat 2B beëindigt Blad voor Bouw
| Rang | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Tolerantie | ±1% |
| Breedte | 10002000mm |
201 304 Metaal van het Roestvrij staalblad 5mm de Oppervlakte van NO.1 NO.2 NO.3 NO.4
| Rang | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte | 0.25mm180mm |
| Breedte | 100mm2500mm of als verzoek |
1.0mm de Dikke Halve hard 304 Voorraad NO.1 NO.3 NO.4 van de Roestvrij staalrol
| Rang | 300 Reeksen |
|---|---|
| Lengte | als eisen van de klant. |
| Breedte | 3mm2000mm of zonodig |
| Dikte | 0.1mm3mm of zonodig |
Silk 201 304 410 430 904l-Roestvrij staalrol 2B beëindigt SS304-Rol
| Rang | 200/300/400 Reeks |
|---|---|
| Dikte | 0.33.0mm of zonodig |
| Breedte | 3mm2000mm of zonodig |
| Tolerantie | ±1% |
Metaal 201 Plaat 0.3mm 1mm SUS AISI 2B BEDELAARS 316 316L 321 430 van het Roestvrij staalblad SS
| Rang | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte | 0.25mm180mm |
| Breedte | 100mm2500mm of als verzoek |
Warmgewalste 201 de Strookplaat 430 410 202 304 van de Roestvrij staalrol 180mm
| Rang | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte | 0.25mm180mm |
| Breedte | 100mm2500mm of als verzoek |
2B beëindig 201 Blad 202 430 Metaal 10mm van de Roestvrij staalplaat voor Bouw
| Rang | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Dikte | 0.25mm180mm |
| Breedte | 100mm2500mm of als verzoek |
BEDELAARS Koudgewalste Roestvrij staalrol 304 Glanzende Oppervlakte voor Decoratie
| Rang | 300 Reeksen |
|---|---|
| Breedte | 10002000mm |
| Dikte | 0.1-3 mm of als vereiste |
| Lengte | als eisen van de klant. |

